Zjistěte příčinu a léčte ji

Dlouhodobé sezení u stolu, studium nebo práce, může způsobit narušení držení těla a zhroucení kloubů a páteře. Skloněná nebo šikmá poloha způsobuje, že se svaly shlukují, stlačují klouby a disky a působí na páteř.

Pokud se jedná o jednoduchou dočasnou bolest, můžete se jí pokusit zmírnit masáží nebo protažením, ale pokud příznaky přetrvávají, můžete se pokusit zmírnit bolest profesionálním ošetřením a nápravou nerovnováhy držení těla a svalů.

Jako nechirurgická léčebná metoda je typickým příkladem „výrobní terapie“. Jedná se o metodu, která ukazuje účinek ortodontické léčby rukama specialisty, protože nevyžaduje řez ani anestezii, není tak zátěž pro operaci a je nutná krátká doba. Na části těla, která lze aplikovat, neexistují žádná omezení, takže je možné léčit celé tělo, od muskuloskeletálních poruch až po chronickou bolest.

Manuální terapie neznamená pouhý tlak a masáž. Jedná se o léčbu, kterou zkušený manuální terapeut, který byl vyškolen a absolvoval profesionální kurz, minimalizuje bolest pohybového aparátu a vyvažuje tělo maximální pohyblivostí. Jelikož se jedná o komplexní rehabilitační léčbu, která vyvažuje svaly a kombinuje protahovací funkce, jedná se o léčbu, která zmírňuje bolesti páteře a kloubů a také odstraňuje faktory recidivy.

Lze očekávat, že se onemocnění páteře, jako jsou bolesti dolní části zad, onemocnění bederních disků, skolióza, ischias a bederní podvrtnutí, zlepší, pokud budete pravidelně léčeni ručně. Korekce polohy je také možná spolu s úlevou od bolesti, což je užitečné pro ty, kteří jsou ztuhlí v ohnuté pozici kvůli bolesti zad.

Ruční terapie je účinná také u pacientů s cervikální a hrudní bolestí trpící krční ploténkou, 강남가인안마 syndromem želvího krku, rovným krkem, ztuhlostí a zasekáváním ramen a následnými následky dopravních nehod. Kromě toho může být aplikován na kloubní onemocnění, jako jsou bolesti paží a ramen, revmatoidní artritida, syndrom myofasciální bolesti a bolesti zápěstí a kolen.

Při manuální léčbě byste měli zkontrolovat, zda je aplikován přizpůsobený léčebný program 1: 1 vhodný pro vaše příznaky. V případě bolesti manuální terapie, to přispívá ke zlepšení lymfatické a krevní oběh tím, že natáhne napjaté svaly a měkké tkáně v ruce. Zaměřit se na Cílem ortodontické manuální terapie je opravit držení těla a tvar těla tím, že umožní normální funkci deformované páteře a kloubu.

Protože každý léčebný cíl a přístup se liší, je možné očekávat účinek prostřednictvím vhodné léčby založené na zkušenostech zkušeného manuálního terapeuta. Protože na tom musí být založena přesná diagnóza ortopedického chirurga založená na bohatých klinických zkušenostech, mohou být příznaky zlepšeny při konzultaci s odborníkem a při odpovídajícím manuálním ošetření.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다